Hakkımızda

CREATOR (Çin) teknoloji A.Ş., 2001 yılında kurulan LTD RD, üretimi ve pazarlaması kartı ile ödeme, nakit ödeme ve online ödeme modülü entegre önde gelen teknoloji şirketlerinden biri haline gelir. ISO9001 kalite sistemi kimlik doğrulaması 2002 yılında sertifikalı, CREATOR 2003'te Shenzhen Hi-tech kuruluş oldu. Ulusal Hi-tech kurumsal bir Shenzhen üst 500 orta büyüklükteki kurumsal olarak 2009 yılında sırada Creator 2008 yılında onur.

Katıştırılmış kart okuyucu ve kart dağıtıcısı bağımsız olarak geliştirilen ilk şirket olarak, yaratıcı kartı ödeme modülü sektöründe lider olarak yanı sıra nakit ödeme modülü, ayrıca advancer online ödeme sektöründe en gelişmiş çekirdek teknolojisi elde etmektir.

İle sürekli çalışma ve araştırma, yaratıcısı olan yedi Serial'lerini geliştirilmiştir: zarif ve yenilikçi ürünler: kart okuyucu için genel Telekom, terminal, motorlu okuyucu terminal Self-Servis, 3 motorlu 1 okuyucu, kartı veren makine, dağıtıcı, online ödeme modülü vb için yakıt ikmali, bir Patent buluş, on beş yardımcı programı modeli patent, beş EMV sertifikaları, CE uygunluk, birden çok yazılım telif hakları ve üretim lisansı vb için aldık. YARATICI ürünler güvenilirlik, olağanüstü performans ve uygun fiyat ile popülerlik kazandı, ürünler widly finans, telekomünikasyon, pertrochemical sanayi, vergi makine, perakende, sigorta, ulaşım ve eğlence uygulamaları alanında uygulanan edilmiştir. Kapsamlı yaratıcı WINS istemcilerinden gelen onun hızlı ve mükemmel hizmeti tarafından onur.

CREATOR sürekli yönetim sistem modernizasyonu, akış standardizasyon, mimari yoğunlaşması ile birlikte ilerlemektedir. Çin'e dayalı ve gitti dünya doğru YARATICISI sürekli devam kurma ve yaratıcı tutun, değeri büyük yeni çocuk maxim için müşterileri ile karşılıklı kurulması ve sanayi daha iyi iletmek.