Sergi

RF kart okuyucu: balıkçı tekneleri RFID teknolojisinin uygulama

RFID teknolojisi Çin'in kıyı bölgelerde yenilik uygulama, güvertede, elektronik vize yönetimi, girme ve Hong Kong, elektronik ve elektronik iş yönetimi gereksinimlerini balıkçılık yönetimi için Kanunun uygulanması bırakarak istatistiksel balıkçı tekneleri temel gerçekleştirilmesinin önemli sonuçlar getirdi, daha da Balıkçılık Tekne güvenlik kontrolü Informationization yönetimi geliştirmek, gelecekteki gelişimini ilgili balıkçılık standartları ve önemli referans için bilimsel bir temel sağlar. Her RFID ve RF kart okuyucu üzerinde dayanır.
Daha başta olmak üzere aile atölyeleri, Çin, kıyı şehirlerde Balık tutma bir balıkçı tekneleri ve dezavantajlı deniz balıkçılık kaynakları korunması için yasal önlemlerin etkili uyum eksikliği ayırın. Radyo frekansı tanımlama teknoloji destek balıkçı tekneleri yönetimi güçlendirmek Çin başladı, birçok RFID etiketlerini balıkçı tekneleri ve RF kart okuyucusunda yönetim bağlantı noktası ayarlarını göre yüklemeye başlıyor.
Elde etmek için RFID teknolojisi kullanımı temassız denetleme, balıkçılık icra memurları verimliliğini önemli ölçüde artırabilir. Projenin uygulanması doğrudan RFID teknolojisi ve RF kart okuyucu ilgili alandaki bağlantı teşvik, sanayi zinciri formu rekabet teşvik, RFID teknoloji deniz balıkçılık gelişiminde etkili teşvik.