Sergi

RFID okuyucu: yüksek güvenilirlik en önemli

RFID etiketlerini yalnızca yüksek okumak için RFID okuyucu güvenlik güvenlik. Başka bir deyişle, Gelişmiş RFID etiketleri sadece bir 64-bit şifreleme algoritması etiketi kart okuyucu veya ne zaman bir ana yararlı olması için 64-bit şifreleme algoritmasını destekler üzerinde.
RFID etiketleri ile şu anda destek RFID kart okuyucusu piyasada bulunan çoğu yalnızca en düşük düzeyde güvenlik ile büyük şifreleme algoritmaları ve anahtar uzunluğu çok kısa olarak, hangi çok kırmaya kolaylaştırır. Daha yüksek güvenlik yeni kart okuyucu gelişmiş şifreleme algoritmalarını destekler ve ayrıca basit şifreleme algoritmasını destekler. Ayrıca parola korumalı izin ve alanında kullanılan RFID etiket isteğe bağlı şifreleme algoritması üzerinde birden çok şifreleme sağlar.
Atasözü dediği gibi sürekli değişimdir. Güvenlik ve RFID uygulamaları de. Şifreleme algoritmaları sürekli güncellenen ve geliştirilmiş, anahtar uzun büyüyen ve güçlü. RFID gelişmekte olan bir teknolojidir ve RFID etiket kümesi sahiptir çünkü zaman içinde değişen tedarik zinciri gereksinimleri karşılamak için gelişmeye devam etmesi bekleniyor.
Ne zaman seçimi RFID etiketlerini ve RFID okuyucular bazı okuyucu yalnızca el ile donanım aygıtında değiştirerek yükseltebilirsiniz hatırlamanız gerekir. Düşünün, bir bina yıkım her giriş için bakım personeli göndermek ve her okuyucu, üreticiden tedarik zinciri için tüketici için kaldırma ve okuyucuların binlerce güncelleştirme her adımda güncelleştirmek istiyorsanız, çok zahmetli olur. Esneklik RFID sistemleri ana özelliğidir. Yeni RFID okuyucu sadece yeni bir firmware terfi ettirmek tüm aygıtların ağ üzerinden ağ için yükleyebilirsiniz.
Bu RFID okuyucu yazılım yükseltmesi Ayrıca bir tek uzak konum ağ yükseltme içinde birden çok okuyucu sağlar Internet destekler.