Sergi

RFID okuyucu: öğrenci katılım sistemi

Bilgi teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, hayat her yerde kart akıllı. RFID kartlar ve RFID okuyucu yavaş yavaş yerine geleneksel kişi türü ŞA kartı, akıllı kart alan yeni trend haline.
RFID kartlar kart teknolojisi, RFID ve IC başarılı kombinasyonu nedeniyle kaynak ücretsiz problemini çözmek ve temassız, bu nedenle, manyetik kartlar ve temassız ŞA kartı ile karşılaştırıldığında eşsiz avantaja sahiptir. RFID kartlar, tamamen kapalı bir standart PVC kart, maruz kalan bölümü yok IC çip antenden bağlı. Radyo frekansı tanımlama teknolojisi, öğrencilerin katılım, kayıtları ve diğer işlevleri kullanarak öğrenci katılım sistemi.
Yoklama, manyetik ve temassız ŞA kartı öğrencilere sınıf katılım, kayıt yönetimi, zaman alıcı ve girişim eğilimli olabilir ve temassız radyo frekansı Kimliği teknolojisiyle öğrencilerin katılım yönetimi hem uygun hem de zamandan tasarruf RFID okul katılım sistemi. Öğrenci katılım sistemi, transponder ve RFID okuyucu oluşan transponder (kart) Etiketler ve RFID kart okuyucu cihaz devreler ve periferik arabirimi (klavye, LCD saat ve seri modülü) U2270B RF baz istasyonu aygıt ve devre, MCU ve destekleyici ustası tarafından desteklenen.
Öğrenci katılım sistem tasarımı RFID okuyucu çekirdek, RFID okuyucu RF baz istasyonu anahtar-in belgili tanımlık aygıt, aygıt ana veri modülasyon, verici ve RF ve veri işlemine demodülasyon görevleri.