RFID güç atık: RFID okuyucu teknoloji

RFID okuyucular gelişmesiyle birlikte, RFID teknolojisi daha yaygın olarak kullanılır. Bu atık sektöründe RFID teknolojisi uygulama başladı, ülkenin ilk teknolojidir bildirildi.
Hayatta alınan çöp işlemi sevk arabada, ile okuyucu ve çöp varil Shang RFID elektronik etiket ekipman, sistem-ebilmek otomatik olarak koleksiyon hayat çöp kaynak ve atık varil bilgi ve her varil içinde çöp metre ağır için elde otomatik olarak dedi ağır ve kablosuz koleksiyon ve gerçek zamanlı yükleme, tüm toplumun dedi ağır veri toplu işleme için tüm çöp varil-ebilmek da , yüklemek için sunucu sonu.
Sıralama, süreç, kullanarak "Internet +" teknolojisi, yapı çöp, sanitasyon araçlar, aktarma istasyonları, işleme tesisleri, atık toplama, taşıma izleme tüm süreci arasındaki bağlantıları ve işleme, daha da sanitasyon ve titiz yönetim teşvik. Çöp kamyonları da teşhis olup olmadığını çöp atık uygulamasõnõ sağlamak için kaynak geri dönüşümlü malzemeler için.
Uygulama büyük ölçüde hız ve verimlilik atık, insanların hayatını daha kolay hale hızlanan atık sektöründe RFID teknolojisinin.