RFID kart okuyucu: Spor acil durumlar

Ne zaman olayları stadyumda olacak büyük olaylar olduğunda. Ama kişi toplandı, acil durumlarda nasıl başa? Stadyumlar etkili acil durum yönetim programı için RFID okuyucu teknolojisini kullanabilir.
Acil bir durum olduğunda yöneticileri Stadyumu kümesi içeren bir RFID etiketleri RFID cihazları, saha personeli ve el RFID cihazları, kablosuz sistem, rapor yapısı ve olay konumunu kullanarak stadyum yeraltı kontrol merkezi ile iletişim.
Olay ortaya çıktığında, haberci olay ile ilişkilendirilmiş düğmesine basın. Aktif RFID etiket o zaman ekipman ile benzersiz kimliği kodunun yanı sıra hizmet 13 erişim noktaları için bir son iniz için istek gönderir. Yazılım tanıma tags, sonra Sicil No etiketi olacak yazılım sistemine veri aktarmak için bir erişim noktasıyla çağrı niteliği ve konumunu karşılık, bu bilgileri bir büyük bilgisayar ekran komuta merkezi görüntülenir.
Böylece onlar yanıt vermek ve olayları çözmek nasıl değerlendirebilirsiniz RFID yazılım da stadyum yöneticileri ile iş analizi, sağlayabilir. Personel sitesinde vardıysanız, onlar da önünde bir bilgisayar ekranında gerçek zamanlı görüyor olabilir.