Gelişmiş Akıllı Kart Okuyucu Üretici-Yaratıcı

Çin Uluslararası Self Servis, Kiosk ve Vending Show 2018, 26-28 Nisan 2018 arasında Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi. Sergi, self servis terminalleri ve çözümleri, kapsamlı satış otomatları, Kiosk, para tanımlama sistemleri gibi çeşitli ürünleri sergiledi. , self servis baskı ekipmanları, mobil ödeme terminal ekipmanları, akıllı kart okuyucu , otomatla ilgili aksesuarlar ve hizmetler vb.

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

Creator, sergiye katılmaya davet edildi.Yaratıcı davet edildi mi? Yaratıcının ne tür bir işi var?

Advanced smart card reader manufacturer-Creator

2001 yılında kurulan, CREATOR (ÇİN) TECH CO., LTD RD entegre, kart ödeme, nakit ödeme ve online ödeme modülü üretim ve pazarlama önde gelen hi-tech şirketlerinden biri haline gelir. 2002 yılında sertifikalı ISO9001 Kalite Sistem Doğrulaması, CREATOR 2003 yılında bir Shenzhen Hi-tech Enterprise oldu. 2008 yılında Ulusal Hi-tech Enterprise onurlandırıldı, Creator 2009 yılında Shenzhen TOP 500 Orta Ölçekli Enterprise biri olarak sıraladı.


Gömülü kart okuyucusu ve kart dağıtıcıyı bağımsız olarak geliştiren ilk şirket olan CREATOR, kart ödeme modülü endüstrisinde ve nakit ödeme modülünde lider, aynı zamanda en gelişmiş çekirdek teknolojisini elde etmek için online ödeme sektöründe de lider konumdadır.


Sürekli çalışma ve araştırma ile Creator yedi dizi zarif ve yenilikçi ürün geliştirdi: kamu telekom için kart okuyucu, yakıt ikmali terminali, self servis terminali için motorlu okuyucu, 3'ü 1 motorlu okuyucu, kart yayınlama makinesi, dağıtıcı, online ödeme modülü vb, Biz bir Patent için Buluş, on beş Faydalı Model Patents, beş EMV Sertifikaları, CE uygunluk, birden fazla Yazılım Telif Hakları ve üretim lisansı vs. aldık. CREATOR, ürün güvenilirliği, olağanüstü performans ve uygun fiyat ile popülerlik kazandı, ürünlerimiz d finans, telekomünikasyon, pertrokimyasal sanayi, vergi, perakende, sigorta, ulaşım ve eğlence uygulamaları alanında uygulanmaktadır. Yaratıcı, hızlı ve mükemmel hizmetiyle müşterilerden kapsamlı bir onur kazanır.


CREATOR sürekli yönetim sistemi modernizasyonu, akış standardizasyonu, mimari yoğunlaşma ile birlikte ilerlemektedir. Çin'e dayanan ve dünyaya doğru ilerleyen CREATOR, müşterileri ile karşılıklı değeri maksimize etmek ve sektörü daha iyi yönlendirmek için sürekli olarak ilerlemeyi ve yaratıcılıklarını sürdürmeyi, müşterileriyle büyük bir beklenti kurmayı sürdürecektir.