Nasıl erişim kontrol Will Change 2018 yılında

Erişim denetimi hızlı bir şekilde son yıllarda ilerleyen ve yakın zamanda, en son teknolojileri çok yönlülüğü sayesinde yavaşlama olması için görünmüyor. Örneğin, RFID teknoloji Apple Pay® için ortak yakın alan iletişimi (NFC) teknoloji protokolü kullanılarak bugünkü akıllı cep telefonlarında kullanımı son eklenmesiyle, Google Wallet™ ve Android Pay™ genişletiyor personel ve araç erişim denetimi, ve sistem entegratörleri erişim denetimi güvenli ödeme ile birleştirmek için ekipman birlikte çalışabilirlik yararlanılmaktadır.

Pazar araştırma şirketi IHS ilede göre erişim denetimi sürekli büyüme 2017 yılında da kazanç arazi, Biyometri ve mobil kimlik gibi yeni uygulamaları göreceksiniz. Çalışan erişim denetimi rozetleri ödeme kafeteryalar veya satış makineleri için kullanılan örnekler ve hatta cep telefonları güvenli erişim veya NFC teknolojisi ile ödeme için kimlik bilgileri sağlar.  Aslında, tüm FEIG'ın CPR hat kart okuyucu mobil teknolojisi ile kolay entegrasyon için NFC teknolojisini destekleyen.

Bir RFID okuyucu ve cVEND gibi bir temassız ödeme modülü ile RFID ücretli otopark veya birlikte çalışabilirlik ile daha basit işlem için garaj otopark otel erişim denetimi ile entegre edilebilir. TIBA otopark sadece, otel otoparklar için çabuk ve kolay, insansız giriş ve çıkış sayısını FEIG donanımları kullanarak yaptı.

Pasif UHF RFID Okuyucular menzillerinin uzanan ve etiket maliyeti düşüyor gibi teknoloji de yetkili araçlar için erişim denetimini etkinleştirmek için kullanılıyor. Şimdi daha gated topluluklar, ambarlar ve office otoparklar uzun menzilli RFID okuyucu, yaratıcı'nın CRT-bir kart okuyucu erişim kontrol sistemi davranan 541 gibi kullanarak araç erişim yönetimi uyguladıklarını.

Ne zaman bir sürü zaman ve insan gücü gereken yerler ve şeyler erişim güvenliğini sağlama gün üzerinden uzun bir yol kat ettik. Kolaylık ve RFID işlevselliğini ile geçiş kontrol sistemleri gelecekte daha iyi olmaya devam edecektir... Ve burada yaratıcı'tasarlamak devam edecektir bizimRFID okuyucugüvenli erişim denetimi, kimlik ve ödeme sistemleri için ürünler.