Temassız Kart Okuyucu, Bağımsız İşinize Nasıl Katılabilir?

İşiniz 30 sterlin altında çok satış yapıyor mu? Yoğun dönemleriniz ve uzun kuyruk süreniz var mı? Temassız bir kart okuyucu problemlerin cevabı olabilir!

2016 yılında, ortalama İngiltere'de tüketicinin şimdi 5 sterlin altında nakit para taşıdığı, bunun yerine ödeme yapmak için kartlara ve mobil cihazlara güvendiği ortaya çıkmıştır. Temassız ödemeler giderek yaygınlaşmakta olup, İngiltere'de yayınlanan temassız kartların sayısı Haziran 2017'de 110 milyona ulaşmıştır.

'Dokun ve git' ödeme stili tüketicilerin ikinci doğasıdır ve bu temassız evlatlığın artması beklenmektedir. 2021 yılına gelindiğinde, temassız teknoloji kullanımının% 300 oranında artacağı ve kart ödemelerini kabul etmeyen perakendecilerin geride kalma riskiyle karşı karşıya kalması bekleniyor.

Kart ödemelerini kabul eden işletmelerin daha fazla satış aldıkları ortaya çıktı. Perakendeciler, temassız kart okuyucu kullanarak temassız ödemeleri kabul ederek satışların% 30 arttığını ortaya koydu.

Temassız bir kart okuyucu kullanmak işinize birçok şekilde fayda sağlayabilir. Aşağıdakileri öğrenin:

Sıra barajı

Sık sık yoğun dönemlerde olan bağımsız işletmeler, genellikle ödeme işlemlerinin duraklatılabileceğini düşünmektedir. Yoğun zamanlarda, uzun kuyruklar oluşabiliyor.

Temassız kart kullanan müşteriler, para saymak için zaman harcamak zorunda olmadıklarından işlemleri hızlı bir şekilde tamamlayabilirler. Bu, kuyruk zamanlarında bir azalmaya izin verir.

Gelir artışı

Tüketicilerin kart üzerinde ödeme yaptıklarında, daha büyük miktarlarda harcama yapmaları ve daha fazla işlem yapmaları daha iyi bilinmektedir. Temassız bir kart okuyucu takarak, müşteriler daha düşük fiyatlı dürtü alımları yapabilirler.

Temassız kart okuyucusu kullanan işletmeler daha az terk edilmiş satış alırlar. Temassızlık kolaylığı, müşterilerin eldeki tam değişime gerek kalmadan ödeme yapabilmelerini sağlar.

Azaltılmış nakit taşıma

Temassız kart okuyucusu olan işletme sahipleri, nakit ile uğraşmak için daha az zaman harcarlar. Geleneksel olarak, büyük ödemeler için kart ödemeleri ayrılmıştır. Temassızlığın getirilmesinden bu yana, tüketicilerin ödeme yapmayı tercih ettiği bir değişim olmuştur.

En küçük alımlar bile artık kartta yapılabilir. Bu, temassız kart okuyucuların, işletme sahiplerinin günlük işlemlerin bitimini daha az zaman harcayabilmelerine izin verdiği anlamına gelir. Kalandaki değişimin azaltılması, hatalara bağlı olarak daha düşük bir hırsızlık ve kayıp riski ile sonuçlanır.

Geliştirilmiş müşteri deneyimi

Haziran 2017 temassız ödemeler için rekor bir ay oldu, Birleşik Krallık'taki tüm kart ödemelerinin% 34'ü temassız bir cihazda yapıldı. Ödeme stili, günlük alışveriş deneyiminin bir parçası olarak bekleniyor. Müşterilerin mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini yaşamalarını sağlamak, tekrarlı özelleştirme için hayati bir yoldur.

Her şeyi olabildiğince kolaylaştırmakla, işinize gelen ziyaretçiler geri dönmeye daha cazip gelecektir. Temassız bir kart okuyucu, hızlı bir ödeme hizmeti anlamına gelen sorunsuz ödemelere olanak tanır.

Temassız kart okuyucu ile ödemeleri kabul ederek işiniz yararlı olabilir mi? Terminallerimizden birine geçerek temassız harcamalardaki artıştan yararlanın.