Kart Dağıtıcı Nasıl Çalışır?

Güç verildiğinde , kart dağıtıcısı otomatik olarak tüm fotoelektrik sensörlerini algılar, kartın boş öncesi durumda mı yoksa boş durumda mı olduğunu (alarm sinyali ve sinyal çıkışıyla) ve yol kenarındaki indüktör sinyalini, tuşa basma girişini test eder ; kartı otomatik olarak istenen konuma önceden ayarlayın; yüksek hızlı kartları dağıtın veya sistemin istemci tarafından verilen komutlara göre geçersiz kartları güvenle yakalayın.

Gücü açtıktan sonra, istif tutucusunda kartlar varsa, dispenserR yarıktaki bir kartı otomatik olarak dolduracak ve kartı doğrulamak için R / W aracılığıyla dağıtma komutu alındığında kartı yuvaya iletme komutunu uygulayacaktır. kartın normal bir şekilde dağıtılıp dağıtılmayacağı, eğer normalse, bir müşterinin kartı çıkartmasını bekleyin, eğer kart belirli bir süre zarfında çıkartılmadıysa, kart geri kazanılacaktır; Eğer ekipman bekleme süresi içinde geri kazanmak için bir seviye sinyali alırsa, kartı hemen geri alır.

Doldurma / dağıtma / geri alma işlemi sırasında, kart deforme olmuşsa, lekelenmişse veya yerel bir arıza varsa, dağıtıcı kartı otomatik olarak düzenler ve beş kez ileri geri hareketleri yapar, eğer hala doğru değilse, tüm hareketleri durduracaktır İstemci tarafına bir hata sinyali gönderirken bir sonraki komutu veya manuel müdahaleyi bekleyin, aynı zamanda sesli uyarı hatayı alarma geçirir ve LED yanıp söner.

Kart yığını tutucu önceden boş durumda olduğunda, uyarı cihazı yanıp sönen LCD ile alarm verirken dağıtıcı bir "kart kısa" sinyali verecektir. Silindirde kart olmadığında, dispenser aynı şekilde “boş” bir sinyal verecektir.