Nasıl bir akıllı kart okuyucusu yüklemek için

Bu tür aletleri iyi bir kurulum gerekir gerekir akıllı okuyucu artık çok popüler kart okuyucu, akıllı kart okuma/yazma sorunları, koruma, kayıtları ve benzeri, çoğu için yapılabilir:
Öncelikle, yükleme işlemi: okuyucu yükleme sağlamak cihaz düzeyi, çünkü daha sonra bağlanmak istediğiniz ve testleri, ilk adım bu yüzden aletleri emin olmak için.
İkincisi, okuyucunun bağlantı: akıllı kart okuyucusu bilgisayar sistemine bağlı yani USB arabiriminin bağlantı arabirimi ve okuyucu bağlı ve yazılımı yüklemek gerekiyor.
Üç çalışma testleri, okuyucu: bilgisayar sistemine bağlı okuyucu genellikle uygulanabilir, ama test etmek istiyorsanız, test akıllı kart okuyucu düzgün çalışıyor.
Yukarıdaki adımları ek olarak, bazı aygıtlar düzgün çalışması için özel bir sürücü yüklemek için ihtiyaç vardır. O yüzden şu anda bağlı bilgisayarda istiyorum okuyucu uygun sürücüyü yüklerse, biraz sorun var gibiydi. Lotus seri akıllı kart okuyucusu modelinde sürücü sorunları yüklemeniz için ihtiyacını ortadan kaldırarak, USB sürücü ile takın.