KIOSK SELF-SERVİS TERMINAL - BAĞIMSIZ VE ETKİN SATIŞ KANALLARI

Bir anket Kiosk terminalleri self-servis yüklü kapasitesi dünya yaklaşık 15 percentannually büyüyor gösterir. Görüldüğü gibi kurulu hızla gelişmesi, Kiosk toplama bilgi danışmanlık ve Terminal self-servis satış, bir müşteri odaklı ve satış odaklı pazar geliştirme dönemi, bugün, deneyimsel Hizmetleri vurgulayan vardır ilk.

Şimdi, küresel perakendeciler geleneksel mal satış ve Kiosk özerk birleştirdik. Kiosk Self-Servis Ekipmanları etkili olmuştur demek iyileştirilmesi perakendeciler için saklamak görüntü ve hizmet kalitesinin artırılması. Anket gösterir, genel bilgi istek, reklam, ürün bilgi istek, elektronik ödeme, öz-çıkış hareketleri, Bilet, bill ve diğer süpermarketler Kiosk ana uygulama yönü vardır.

kiosk card reader

O kadar çok kişiselleştirilmiş uygulamalar, izin ussee Kiosk hayatımızın ile yakın temas olacak. İrkilmek Nixdorf şirket combinedthe self-servis ve introducedfor perakende uygulamaları makine self-servis Kiosk makine self-servis perakende sektörünün başarılı deneyimi: var bir açık platform, dokunmatik ekran tasarımı, multimediacapabilities, Esnek ağ erişimi, standardizasyon, hem de üstün hizmet yetenekleri işletim sistemleri andinterfaces. Modüler tasarımı ve tek başına yapılandırması nedeniyle, daha esnek ve kişiselleştirilmiş uygulamalar çeşitli için uygun, söz particularlyworth öyle: koçlarını dışında geleneksel bilgi alma için Kiosk sunduğu diğer billpayment, ön ödemeli telefon kartları, bileti ve biletleri distributecoupons ulaşmak, yazdırma ve diğer hizmetleri, hala theadvertising ve yayın bilgi sağlanması, tarayıcı veya voicecapabilities artan süre Foto. Bize Kiosk ekipman küresel pazar pratik durumda bakalım:

Almanya'da kullanılan kiosk ürün

Kaufhof Almanya, Kioskproduct mağazada tüketici geribildirim için ana kanalı olarak uygulanır. Thedepartment mağaza üyeleri puan kendi kendini kontrol edebilirsiniz ve inexchange için bir hediye kayıt defterinden depoda yerleştirilen Kiosk üyelik kartı okuyucu whichbe göre puan yaptı; hizmetin Kiosk, bu hizmet aracılığıyla tüketiciye sadece hızlı bir şekilde yardım etmek tüketici olabilir Ayrıca teklif mal sorgu andcommodity bilgilerini görüntüle mal bulmak, ama aynı zamanda tüketicilerin alışveriş içebildiği işlemek açıkça izin dükkanlar. Convenientservices ve tüketici deneyimi hiç şüphesiz müşteri sadakatini artırmak için mağazalar, sunuyoruz.

Hollanda'da kullanılan KioskProduct

Hollanda, Albert Heijnsupermarket mağazaları, Köşk bir öz-ödeme ödeme terminal olarak yapılandırılır. Sonra alışveriş, tüketicilerin can self-kontrol ve deneyim yeni bir ödeme waywhich Gayrinakdi ödeme kullanımı. İçin customerexperience artırmada perakendeciler, müşteri sadakatini artırmak, ama aynı zamanda ödeme andpayment süreci ve daha önemli perakende işletim maliyetlerini azaltmak en iyi duruma getirebilirsiniz.

Kiosk olup, bizim hayatımızda, perakende satış, finans, havacılık, posta Hizmetleri, oteller, hastaneler, trafficmanagement, tüm yönlerini içine hayatımızın ile durum, biz-ecek görmek daha ve daha fazla bilgi noktası anlamaya böylece sadece yeni bir tüketici deneyimi gösterir, aynı zamanda Self-Servis terminalleri, cenazesinde kullanımını yeni satış stratejisi karlı satış modeli destekler. Kiosk dönemi geldi.

CREATOR (ÇİN) TECH CO LTD

YARATICISI kiosk kart okuyucu üreticileri Çin biridir, KioskIC/RF kart okuyucuları sağlar / yazarlar, Kiosk kart dağıtıcılar, bill için doğrulayıcı dünyanın her yerinden.

Tel: + 86-755-26710992

Faks: + 86-755-26710105

Cep: +8613798299145 (24 saat)

E-posta: sales@china-creator.com