Motorlu Kart Okuyucu Fabrikası ve Üreticisi-CREATOR

Creator CRT-310-N, tüm endüstri standardı kart tiplerini idare edebilen bir işlevde kartı yakaladı / çıkardı ve 3 işlevli bir motorlu tam uç kart okuyucusudur. Entegre panjur düzeneği yabancı cisimlerin girmesini engellemek ve toz ve kirden kaynaklanan kirlenmeyi azaltmak için geliştirilmiştir.

Motorized Card Reader Factory and Manufacturer

Kart Yakalama arka çıkış tasarımı, kartların makinenin içine çekilmesini ve tutulmasını sağlar, ancak yine de tam okuma işlevlerini korur. Tam insert motorlu kart kontrolü, maksimum okuma ve yazma güvenilirliği sağlar ve veri döngüleri sırasında erken kart atılmasını önler. Üstün yapı ve tahrik malzemeleri 1.000.000'un üzerinde kart takma döngüsünün kanıtlanmış güvenilirliğini sağlar. 85,5 mm x 54 mm boyutlarında endüstri standardı olan Manyetik Şeritleri (okuma veya çekme üzerine okuma), RFID ve IC Kartlarını okumak için donatılmıştır.

CRT-310-N Motorlu Kart Okuyucu , üstün çalışma ortamı ve zorlu çalışma ortamlarında gelişmiş koruma için seçilen Creator Card okuyucu ürün hattının bir parçasını oluşturur.