RFID okuyucu: Otel üniforma Managementrationalization

Böylesisizin ve daha fazla kişi hedef RFIDtechnology market, hatta otel beganusing izlemek için RFID teknolojisi başladım okuyucular yaygın olarak, kullanılan RFID kart ve manageemployee üniforma çalışır.

High-End otel-ecek-si olmak çok sınırlı özel, olduğu gibi kendi set ofcustom üniforma, üniforma sıkıntısı için eğilimli. İşe gelmek için olmuyorlar hasta-büyük ölçüde etkilenen otel görüntüsünü fittinguniforms içinde giyinmiş.

Küçük RFID etiket her ceket, gömlek, pantolon aktarılmasını aksesuarları. Bir çalışan ise zaman iş yerinde, tek tip ManagementDepartment bildirdi ve üniforma büyüklüğü ile tutarlı bir dizi aldı. Tek tip desktopRFID okuyucu, etiket kimliği numarası issent veritabanına okuma-kod etiket oneach giysi parçası oldu, eachlabel veritabanı Kımlığı karşılık gelir ve bir çalışan kimliği numarası alır.

Ne zaman bir çalışan kullanır bir üniforma arefinished, tamamlanma süresi ne zaman piecesone biri, diğer bir RFID okuyucu okudun giyim etiketi, sistem-ecek o zaman otel Çamaşırhane ve Kuru Temizleme, gönderelim tarafından seçebilirsiniz Department.Where üniforma Tekdüzen arka tohotel üniforma yönetimi ve yazılım her parçası clothinghas etiketleme ambara geri gönderildi.

RFID sistemi tek tip managementefficiency geliştirir ve yönetimi işlemlerini kolaylaştırmak.