RFID okuyucu: Tütün sanayi ciro kutusunu kullanın

Tütün endüstrisi el ile çalıştırılan ve bir insan ve hata eğilimli kaybı olması lazım. Eğer tütün endüstrisi yönetmek için RFID okuyucu teknolojisini kullanarak daha uygun olacaktır.
Tütün lojistik en gelişmiş Ambalaj Plastik Kasalar lojistik % 80 Lojistik alanında kullanılan bir sistemdir. Plastik Kasalar belirgin avantajları var: hafif ve taşıması kolay, katlanabilir, kolay, tepsi çalışması için saklamak için yükleme ve yüksek verimliliği; koruması ve Anti-hırsızlık, Anti-sigara değişti; duman daha hızlı, Gelişmiş sıralama hız yüklü; geri dönüşüm ve uzun ömürlü, uzun süreli kullanımı ve düşük maliyet. Lojistik Konteyner karton kutular ve plastik film ambalaj, ama gerçek zamanlı olmaması için düşük maliyetli bir alternatif olarak bir sandık kaybetti, düşük ciro ve Stoklar için önde gelen kendi kontrolü dışındaki sorunlarını kurtarma dolaşımı, konteynerlerin izleme işte. RFID etiketleme Kasalar, kasalar lojistik tespiti, otomatik veri toplama temel birim olarak. Veri toplama ve kablolu/kablosuz iletişim ile uygulamaları Tümleştirme çeşitli akıllı, el mobil terminal, Açık kimlik kanal makineleri, etiketleme makinesi okuma ve veri koleksiyon ve karşıya yükleme için aygıt yazma otomatik akıllı. Stok Yönetimi, depolama konteyner stok otomatik düzeltme tam, çalışma verimliliğini artırır.
RFID etiketleri konteyner, konteynerler kaybına yol açmamak için geri dönüşüm etkin kontrol kullanarak bilgi paylaşımı, emek bağlantılar, istatistik, veri analizi, veri yönetimi karar vericiler ile güvenilir veri sağlamak için sağlamak için gereken zamandan tasarruf azaltmak.