Akıllı kart okuyucu ürünleri

RF fikirler hava kimliği temassız akıllı kartlar, okuyucu okuma ve yazma, kod ve uygulama geliştirme. Temassız akıllı kart okuyucusu hava kimliği kayıt artık el ile giriş doğru kimlik sağlayabilir gerektirir. Hemen hemen tüm 13.56 MHz temassız/proximity kart/sensör etiket sensörü kimlik kart uyumlu.
Okuyucu bina kullanmak için kullanıcı sağlar erişim kartları veya diğer indüksiyon 13.56 MHz etiketleri diğer formlar kimlik, kullanıcılar hızlı bir şekilde onların çıktı yapılandırmak için izin için.
Kayıt kartı veya kimliği kimlik kartı okuyucu/test, klavye, kart verileri ekrandaki işaretçi konumunu bir anahtar giriş olarak taklit etmek için USB modu. Önce ve sonra yapılandırılmış okuyucu basarak indüksiyon kart verileri.
Tek başına sistemlerde kullanılan veya diğer yazılım uygulamalarıyla tümleştirmek için yazılım geliştirme seti (SDK) kullanın. Entegre bir okuyucu ve kendi uygulamasında olarak: bilgisayar/LAN erişim sistemi, çoklu oturum açma, kart kayıt, ziyaretçi yönetimi, satış, zaman, kullanıcı kimliği, seminerler turistik ve benzeri.