CREATOR RFID Okuyucu

CREATOR RFID okuyucu ailesi, en yeni RFID teknolojisini çekici ve özelleştirilebilir bir tasarımla birleştirir. Çoğu fiziksel erişim kontrol sistemine kolayca entegre edilebilir ve piyasadaki tüm standart erişim kartlarını destekler.

Okuyucu, iç ve dış kullanım için aynı derecede uygundur, çünkü tozdan aşırı hava koşullarına kadar her şeye dayanabilir. Okuyucuyu istediğiniz renk ve logo ile özelleştirebilir ve tuş takımı olsun ya da olmasın iki farklı okuyucu boyutu arasından seçim yapabilirsiniz.

Select kart teknolojileri

Ayrıca, MIFARE Classic, MIFARE Plus, MIFARE DESFire ve EM kartları gibi kullanmak istediğiniz erişim kartı teknolojilerini de seçebilirsiniz. Yeni bir teknolojiyi desteklemek istediğinizde, sadece bir yapılandırma kartı kullanın - yükseltmek için okuyucuyu yeniden yüklemeniz gerekmez.

OSDP ile güvenli iletişim

Çoğu okuyucu erişim kartının kodunu çözer ve bilgileri düz metin içinde kontrol cihazına gönderir, bu da en güvenli kart teknolojisini kullanıyor olsanız bile bir suçlunun kartı kopyalamasını mümkün kılar. Bu kart okuyucu ve kontrol cihazı arasındaki iletişim Güvenli Kanal Protokolü (SCP) ile Açık Denetimli Cihaz Protokolü (OSDP) kullandığı için, Cidron ile önlenir.