CREATOR değişiklik BEYANNAMESİ ' sermaye ve ortaklık

Yaratıcısı bizim şirket % 70 hisse GRG bankacılık şirket tarafından satın bildirmek istiyorum ve biz GRG bankacılık ile birleşme olacak ama yaratıcı'nın ekibi, iş uygulamaları ve müşteri hizmet hiçbir değişiklik yapılmayacak.

2001 yılında bağımsız olarak gömülü kart okuyucu ve kart dağıtıcısı, CREATOR (ÇİN) TEKNOLOJİ A.Ş., geliştirilen ilk şirket olarak kurulan LTD Ar-Ge, üretim ve pazarlama kartı ile ödeme, nakit ödeme ve online ödeme modülü entegre önde gelen teknoloji şirketlerinden biri haline gelir. ISO9001 kalite sistemi kimlik doğrulaması 2002 yılında sertifikalı, CREATOR 2003'te Shenzhen Hi-tech kuruluş oldu. Ulusal yüksek teknoloji kurumsal 2008 yılında onur.

Creator sürekli destek ile birlikte ilerliyor ve yurtiçinde ve yurtdışında hem de istemcilerinden gelen bakım. Kartı ödeme modülü sektöründe yanı sıra nakit ödeme sanayi alanında, zarif, yenilikçi ürünler, CRT-630-CZ1 temassız kart okuyucu, CRT-31gibi Serial'lerini Creator geliştirmiştir 0N yüksek performanslı motorlu kart okuyucu, CRT - 288C yüksek performanslı kart okuyucu ve C100-B11 nakit alıcısı, hangi tüm uluslararası ve Çin standartlarına uygun.

GRG bankacılık Döviz Alım tanıma ve çözümleri büyük potansiyel ve hızlı gelişme ile işleme nakit lider sağlayıcısıdır.  20 yılı aşkın süredir, GRG geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır ve otomatik vezne makinesi (ATM), Video Teller Machine(VTM), otomatik ücret toplama (AFC), para tanıma ve işleme donanımları modülleri ve sistemleri, nakit üretim bağımsız Ar & Ge, satış, üretim, hizmet yapan bir modern teknoloji kuruluşudur.

Guangzhou'da Merkezi, GRG No 1 ATM tedarikçi Çin ve küresel pazarda en iyi 5 oyuncu var. GRG'ın kapsamlı çözümler finans, Telekom, CIT, demiryolu ve perakende sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Kadar Mart 2015 için GRG'ın ürün ve çözümler yaygın olarak 70'den fazla ülke ve bölgelerde dünya çapında, 10 milyondan fazla kişi günlük olarak güvenilirlik, güvenlik ve rahatlık sağlayan üzerinde 170.000 makineleri ile kullanılır.

Hem iç ve dış self-servis ekipmanları için artan talebi ile gelişmiş katıştırılmış kart okuyucu piyasa parlak bir gelecek var. Creator için GRG, bir yandan edinme yoluyla bu maliyeti daha düşük ve toplantı temelinde karlılığı artırmak onların sahibi talepleri için katıştırılmış kart okuyucu modülü; Öte yandan, GRG sürdürülebilir kalkınma dünya çapında çözüm teşvik ederek elde etmek için yeni bir kar noktası kadar açabilirsiniz.

Satın alma sonra GRG CREATOR % 70 hisselerinin yapacak ve yaratıcı'nın ekibi, iş uygulamaları ve müşteri hizmeti değişiklik yapılmaz. GRG yeni OLUŞTURAN güçlü teknik ve pazarlama desteği ile kart & nakit ödeme sektöründe dünya lideri olmak için yardımcı olmak için hiçbir çaba bağışlayacağım.

Olarak Çince söyleyerek gider: bile biraz iyilik sen-si olmak almak için mümkün olduğunca çok ödemek. Yardımcı olur ve sabit destekler için tekrar çok teşekkürler, yeni yaratıcı, bizim değerleri-müşteriler başarı, bütünlük, yenilik ve işbirliği gerçekleştirme tutmak. Bize elele ve ilerlemek daha şanlı gelecek yaratmak için.

YARATICISI (ÇİN) TECH CO LTD

2015-7-31